Armin Veh: Dikkatli olmalıyız

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş ile karşılaşacak Wolfsburg Teknik Direktörü Armin Veh, ''Beşiktaş, son zamanlarda başarılı maçlar oynuyor ve çıkışta olan bir takım." diyerek futbolcularını uyardı.

20.10.2009 - 18:54

Armin Veh: Dikkatli olmalıyız

WOLFSBURG - UEFA Şampiyonlar Ligi (B) Grubu'nda bugün Beşiktaş ile karşılaşacak Wolfsburg takımının Teknik Direktörü Armin Veh, futbolcularını uyardı.

Wolfsburg Arena Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Armin Veh, her takımda olduğu gibi Beşiktaş'ın da zayıf tarafları olduğunu ifade ederek, ''Bizim olduğumuz gibi Beşiktaş'ın da zayıf tarafları var. Ama şimdi bunlardan bahsetmek istemiyorum. Benim kendi takımımın zayıf taraflarını burada anlatmam herhalde aptallık olur'' dedi.

Beşiktaş'ın son günlerde taraftarı ile problemler yaşadığı yönünde sorulan bir soruyu Veh, ''Bundan haberim yok. Ama şu anda bunun önemi olduğunu da düşünmüyorum. Çünkü İstanbul'da oynamıyoruz. Bizim buradaki tek avantajımız kendi sahamız ve taraftarımız olacak'' diye cevapladı.

Beşiktaş'ın son zamanlarda çıkışta olan bir takım olduğunu vurgulayan Alman teknik adam, ''Beşiktaş, son zamanlarda başarılı maçlar oynuyor ve çıkışta olan bir takım. Dış açıklardan iyi oynuyorlar. Biz de öyleyiz ve kendi sahamızda kazanmak istiyoruz'' diye konuştu.

Basın toplantısına katılan Wolfsburg kalecisi Diego Benaglio ise bugün ki maçın zor bir karşılaşma olacağını ve ileride oynanacak maçlar için anahtar rolünde olduğunu kaydetti.

Beşiktaş'ın bedavadan şampiyon olmadığını dile getiren tecrübeli kaleci, ''Zor maç olacak. Beşiktaş ofansif bölgede güçlü bir takım. Savunmada başarılı ve tecrübeli futbolcuları var. Biz yenmek için herşeyi yapacağız'' dedi.

Benaglio, Türkiye'de kaleci Rüştü dışında Fenerbahçeli Volkan'ı tanıdığını ve ikisininde çok başarılı kaleciler olduğunu vurguladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...