Avcı: Mücadelemiz inanılmazdı

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kayserispor'u 1-0 yendikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, yaşadıkları olumsuzluklara rağmen sergiledikleri mücadele sayesinde 3 puana ulaştıklarını söyledi.

17.05.2009 - 23:14

İSTANBUL - İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kayserispor karşısında şansızlıklar yaşamalarına rağmen büyük bir mücadele vererek kazandıklarını söyledi.

Avcı, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, Kayserispor karşısında maça iyi başladıklarını belirterek, ''Penaltı kaçırdık, ardından 10 kişi kaldık. Ancak oyuncularımın mücadele arzusu inanılmazdı'' dedi.

Maçta 10 kişi kalmalarına rağmen golü bulduklarını ifade eden Abdullah Avcı, ''Kayserispor bütün hamlelerini kullanarak üstümüze geldi. Oyuncularımız çok büyük mücadele verdi. 3 puan aldık. Kazanma arzusuyla oynadık. Bu sezon iki şeyi gerçekleştirdi. 2 sezondur ligdeyiz. Geçen sezonu 38 puanla tamamlamıştık. Bu sezon ise şu ana dek 39 puana ulaştık. Ayrıca bu sezon ilk kez üst üste 3 maç kazandık'' diye konuştu.

Abdullah Avcı, elde ettikleri galibiyetle çok büyük bir avantaj yakaladıklarını vurgulayarak, ''İki maçımız kaldı. Bu karşılaşmaları da kazanma duygusuyla oynayacağız'' diyerek sözlerini tamamladı.

KAFKAS: ÇOK NET POZİSYONLAR KAÇIRDIK
Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ise rakipleri karşısında çok net pozisyonlar bulduklarını, ancak bunları değerlendiremediklerini söyledi.

Kafkas, ilginç bir maç olduğunu ifade ederek, ''Rakip 10 kişi kaldıktan sonra oyunun kontrolü bize geçti. Net pozisyonlarımız var. Kendi yaptığımız penaltı ve hatalar var. Maalesef maçı 1-0 yitirdik. Kalan maçları kazanıp ligi 8. sırada bitirmenin gayreti içinde olacağız'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...