Aviram iddialı konuştu

Uluslararası İstanbul Bowling Open Turnuvası, geniş bir katılımla sürüyor. Şampiyon İsrailli sporcu Or Aviram, turnuvayı NTV Spor’a değerlendirdi.

Ntvspor 15.05.2010 - 19:23

Aviram iddialı konuştu

Uluslararası İstanbul Bowling Open Turnuvası, 22 ülkeden profesyonel bowlingçilerin katılımıyla devam ediyor. Renkli organizasyon, Avrupa'da düzenlenen 16 turnuvanın 8. ayağını oluşturuyor. Geniş bir katılımın gerçekleştiği turnuvada, İsrail'i temsil eden şampiyon sporcu Or Aviram, NTV Spor mikrofonlarına konuştu.

Türkiye’yi çok sevdiğini vurgulayan ve buradan şampiyon olarak ayrılmak istediğini belirten Aviram, "20 yıldır bowling oynuyorum. Avrupa ve dünya şampiyonluğum var. Türkiye'ye hem bu turnuvada şampiyon olmak hem de işlerim dolayısıyla geldim. Bilgisayar teknisyeni olduğum için işlerim nedeniyle Türkiye'ye sürekli gidip geliyorum. Ülkenizi çok seviyorum. Bowlinge 10 yaşımda başladım ve o günden beri müthiş bir tutkuyla bağlıyım. Ailem de bowlingi çok seviyor. Antrenörlüğümü babam yapıyor. Bu turnuvayı kazanmak istiyorum. Ciddiyetimi sonuna kadar koruyacağım ve buradan şampiyon olarak ayrılacağım” ifadelerini kullandı.

Turnuva 16 Mayıs 2010 pazar günü yapılacak final mücadelesiyle son bulacak.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...