Avni Aker'de zemin alarmı

Trabzonspor Kulübü, Ziraat Türkiye Kupası'nda Orduspor ile yaptıkları maç öncesi Hüseyin Avni Aker Stadı'nın saha zemininin kulüp çalışanlarının üstün gayretiyle temizlendiğini, ancak karın yarattığı tahribatın ilerleyen haftalar için kendilerini saha zeminin kaybedilmesi tehlikesi ile karşı karşıya bıraktığını bildirdi.

28.01.2010 - 17:42

Trabzonspor Kulübü, Avni Aker Stadı'nda karın yarattığı tahribatın ilerleyen haftalar için kendilerini saha zeminin kaybedilmesi tehlikesi ile karşı karşıya bıraktığını açıkladı.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda Orduspor ile yapılan maç öncesinde yaşanan sürecin saha zemininin bütünüyle futbol oynanamaz hale gelmesine yol açtığı savunularak, ''Bu durum kulübümüzün ilerleyen haftalarda yapacağı maçlar için bizleri ciddi bir tehlikeyle karşı karşıya bırakmıştır'' denildi.

Maçtan bir gün önce Trabzon'da yaşanan kar yağışının ardından maçın ertelenmesi doğrultusunda yapılan tüm taleplere rağmen bir sonuç alınamadığı kaydedilen açıklamada, ''Takımımız maçın yoğun kış şartlarına rağmen hem geç saatte hem de olumsuz saha koşullarında oynatılması durumuyla karşı karşıya bırakılmıştır. Kulüp çalışanlarımızın üstün gayretleriyle temizlenen karın yarattığı tahribat ilerleyen haftalar için bizleri saha zeminin kaybedilmesi tehlikesiyle karşı karşıya bırakmıştır. Bu vesileyle sitemlerimizi iletiyor, saygılar sunuyoruz'' denildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...