Aziz Yıldırım 3 yıl daha

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım yeninden başkanlığa seçildi. Kongrede Yıldırım 5053 oy alırken, Şadan Kalkavan 1216 oyda kaldı.

Ntvspor 24.05.2009 - 18:19

Aziz Yıldırım 3 yıl daha

İSTANBUL - Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü'nde 3 yıl daha başkanlık yapacak.

Sarı-lacivertli kulübün Olağan Seçimli Genel Kurulu, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapıldı.

Seçimde Aziz Yıldırım ile Şadan Kalkavan yarışırken, 5053 oy alan Yıldırım 1216 oy toplayan Şadan Kalkavan'ı geride bıraktı ve yeniden başkanlığa seçildi. Kongredeki diğer aday Funda Sibel Pala da 66 oy aldı.

BAŞKAN AZİZ YILDIRIM’IN YÖNETİM KURULU
Asil Üyeler: Nihat Özdemir, Ali Koç, Vedat Olcay, Abdullah Kiğılı, Nihat Özbağı, Murat Özaydınlı, Mithat Yenigün, Şekip Mosturoğlu, Cihan Kamer, Mahmut Uslu, İlhan Ekşioğlu, Alaeddin (Ali) Yıldırım, Serhat Çeçen, Ömer Temelli
Yedek Üyeler: Hüseyin Ersan Topbaş, Semih Özsoy, Ünal Uzun, Turhan Şahin, Hakan Dinçay, Yasemin Merçil, Emin Gürhan İskender

YILDIRIM: KAYBEDEN YOK, OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ
Kogrenin sona ermesinin ardından kısa bir teşekkür konuşması yapan başkan Aziz Yıldırım, tarihi bir seçim günü yaşadıklarını ifade ederek, kogre üylerine teşekkür etti.

Yıldırım, "Camiamıza tarihi bir seçim günü yaşattık, kogre üyelerimiz sayesinde bir kez daha öncü olduk. Fenerbahçe Spor Kulübü adına hepinize teşekkür ediyorum. Sayın Şadan Kalkavan beye de teşekkür ediyorum. Bu güzel ve medeni kongreye renk kattı, rekabet kattı. Kongre süresince Fenerbahçe haberlerini doğru ve güzel yansıtan tüm medya mensuplarına da teşekkür ediyorum. Bu seçimin kaybedeni yok, hep birlikte omuz omuza Fenerbahçemiz için vargücümüzle çalışacağız. Bugün ispatladık, seviyeli ve yapıcı rekabet hepimize kazandırıyor. Sizden aldığımız güç beni ve çalışma arkadaşlarımızı kamçılıyor. Teşekkürler Fenerbahçe’nin büyük aşıkları" diye konuştu.  

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...