Balotelli Gana'yı seçecek mi ?

Gana, İtalya'nın U-21 takımında oynayan Interli Balotelli'yi 2010 Dünya Kupası'na götürmek istiyor.

02.12.2009 - 17:24

Balotelli Gana'yı seçecek mi ?

İtalya'nın U-21 takımında forma giyen 19 yaşındaki genç golcü Mario Balotelli'yi Gana Milli Takımı'nda oynaması için ikna etmeye çalışan Milovan Rajevac, yıldız futbolcuyla gelecek hafta bir araya gelmeyi planlıyor.

Rajevac, 2010 Dünya Kupası grupları kura çekimi sonrasında birtakım görüşmeler yapmayı düşündüğünü belirterek, "Avrupa'da oynayan oyuncularımızla görüşmeyi planlıyorum. Niyetim Balotelli ile de görüşmek" dedi. La Gazzetta dello Sport'a konuşan Rajevac, "Benim fikrim Bologna'ya gidip takım kaptanımız Stephan Appiah ile birlikte Milano'ya gitmek. Orada Mario Balotelli ve Sulley Muntari ile bir araya gelmek" diye konuştu. Forvet oyuncularından memnun olduğunu dile getiren Rajevac, "Balotelli'nin çok özel yetenekleri var. Kim böylesine bir oyuncuyu kadrosunda görmek istemez ki? O çok genç biri, büyük takımda oynuyor ve çok çok iyi" ifadelerini kullandı.

Balotelli, İtalya'nın U-21 takımında oynayıp (A) milli takımda forma giymediği için halen Gana Milli Takımı'nda oynama şansı sürüyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...