Barça'da gündem Ibra

Zlatan Ibrahimovic'in menajerinin, oyuncusunun Barcelona'dan gönderilmek istediğine ilişkin suçlamaları, Katalan ekibinin yönetimini kızdırdı.  Genel direktör Joan Oliver, İsveçli golcüyü satmak gibi bir niyetleri olmadığını açıkladı; ancak menajere gözdağı vermeyi de ihmal etmedi.

Ntvspor 01.06.2010 - 10:30

Barça'da gündem Ibra

Barcelona'nın,  Davıd Villa'yı renklerine bağlamasının ardından,  bu sezon beklentileri karşılayamayan Zlatan Ibrahimovic ile yollarını ayıracağı iddia ediliyordu.  Katalan kulübü, Ibrahimovic'in gönderileceği yolundaki haberleri kesin bir dille yalanladı. Bizzat başkan Joan Laporta; "Ibra'nın geleceği Barcelona'dadır" açıklaması yaptı.

Ancak yıldız futbolcunun menajeri Mino Raiola aynı görüşte değil. Barcelona'nın, İsveçli futbolcuyu astronomik bir bedel karşılığı elinden çıkarmak istediğini ileri süren Raıola'nın; "Pep Guardıola, Ibrahımovıc'i elinden çıkarmayı düşünüyorsa, akıl hastanesine yatırılmalı. Barca'nın paraya ihtiyacı varsa,  pedro ya da messı'yi satsınlar " sözleri , genel direktör Joan Olıver tarafından tepkiyle karşılandı. Kulübün paraya ihtiyacı olmadığını; dolayısıyla Ibrahimovıc'i satmayacaklarını vurgulayan Oliver,  bununla birlikte, İsveçli golcünün menajerinden benzer suçlamaların gelmeye devam etmesi halinde, işlerin karmaşık bir hal alacağı ve Ibrahımovıc'e kapının gösterilebileceği uyarısında bulundu..

Barcelona'ya, Samuel Eto'o ve 45 milyon euro karşılığı Inter'den transfer edilen Ibrahımovıc,  La Liga'da sezona fırtına gibi girdikten sonra, sezonu Bojan Krkic'in arkasında yedek kulübesinde tamamlamıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...