Bartoli'ye sakatlık şoku

2007 Wimbledon kadınlar finalisti ve bu yılın 12 numaralı seribaşı Marion Bartoli, Eastbourne yarı finalinde sakatlandı. Bartoli'nin durumu yarın netleşecek

19.06.2009 - 17:29

2007 Wimbledon finalisti ve kadınlarda bu yılın 12 numaralı seribaşı Fransız Marion Bartoli, İngiltere'de Eastbourne International Turnuvası'nda yarı finalde sakatlandı. Bartoli, maç sonrasında, "Wimbledon'a katılıp katılmayacağım yarı netleşir" dedi.

Vatandaşı Virginie Razzano ile Eastbourne yarı finalinde karşılaşan Bartoli, ilk seti 6-4 kaybetti. Set sonunda tedavi gören Bartoli, ikinci setin ilk oyununda koşamadığını fark edip karşılaşmayı bıraktı.

Gözleri yaşlı bir basın toplantısı düzenleyen Bartoli, "Henüz netleşen bir şey yok. Doktorların teşhisini bekliyorum. Yarın Wimbledon'a katılıp katılmayacağım belli olur" dedi.

Razzano, Bartoli'nin çekilmesiyle Eastbourne'da finale yükseldi. Fransız'ın finaldeki rakibi Danimarkalı Caroline Wozniacki oldu. Wozniacki, yarı finalde Kanadalı Aleksandra Wozniak'ı 3-6, 6-4 ve 6-4'lük setlerle 2-1 mağlup etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...