Beklenen buluşma gerçekleşti!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile teknik direktör Vitor Pereira bir araya geldi. Toplantıda hem geçtiğimiz sezon masaya yatırıldı hem de gelecek sezon planlaması konuşuldu.

Ntvspor 02.06.2016 - 23:54 | Son Güncelleme : 03.06.2016 - 00:14

Beklenen buluşma gerçekleşti!

Fenerbahçe'de beklenen buluşma gerçekleşti. Başkan Aziz Yıldırım, teknik direktör Vitor Pereira ile bir araya geldi.

Toplantının ilk gündem maddesi geçtiğimiz sezon oldu. Başkan Yıldırım, Pereira'nın sezon sonunda daha doğru bir sistem ve kadro tercihi yaptığı düşüncesini iletti. Ancak başta Robin van Persie ile olmak üzere bazı oyuncularla uzun dönem devam eden sorunlardan memnun olmadığını da dile getiren Yıldırım, bu konularda Pereira'nın düşüncelerini de dinledi.

Yeni sezon planlamasının da konuşulduğu toplantıda Pereira sözleşmeleri biten futbolculardan takımda kalmasını istediklerini Aziz Yıldırım'a iletti. Mehmet Topal, Gökhan Gönül, Bruno Alves ve Raul Meireles'in takımda kalmasını isteyen Portekizli teknik adam, bu konuda kulübün mali menfaatleri doğrultusunda hareket edilmesine de saygı gösterdiğini bildirdi.

Yıldırım ve Pereira transfer konusunda da görüş alışverişinde bulundu. Toplantıdan herhangi bir ayrılık kararı ise çıkmadı

Sayfa Yükleniyor...