Belhanda Cuma'ya kadar açıklanabilir

Fenerbahçe'nin gündemindeki 1 numaralı isim olan Faslı oyuncu için Montepellier ile görüşmeler sürüyor. Transferin Cuma gününe kadar açıklanması bekleniyor.

Ntvspor 23.01.2013 - 17:24

Belhanda Cuma'ya kadar açıklanabilir

Fenerbahçe'de Belhanda transferi için çalışmalar sürüyor.

NTV Spor Muhabiri Aykut Yıldırım'ın bildirdiğine göre uzun süredir süren görüşmeler sonunda Belhanda ile anlaşma sağlandı ancak Montpellier ile görüşmeler hala son aşamada...

Montpellier ile ödenecek bonservis bedelinin garantisi konusunda sıkıntı yaşandı. Bu sürecin en geç Cuma günü sona ermesi ve imzaların atılması bekleniyor.

Bu arada Montpellier Başkanı Louis Nicollin'in Fenerbahçe hakkındaki şaşırtıcı açıklamaları da sürüyor. Her fırsatta Fenerbahçe aleyhinde konuşan Nicollin'in bu tavırları taktik olarak yorumlanıyor. Baştan beri Fenerbahçe ile adeta bir satranç maçı yapan Louis Nicollin'in, fiyat yükseltme politikası sürdürdüğü tahmin ediliyor.

INTER: TEKLİF YAPMADIK
Inter'in de bu oyuncuyu istediği hatta 14 milyon euro bonservis teklif ettiği iddia edilse de, İtalyan devinin listesindeki 1 numaralı isim Belhanda değil. Inter Kulübü Sportif Direktörü Marco Branca, Fenerbahçe'nin gündemindeki Younes Belhanda için hiçbir zaman transfer teklifinde bulunmadıklarını açıkladı.

Önceliği başka oyunculara veren Inter'e nazaran transferi bir an önce bitirmek isteyen Fenerbahçe'nin mutlu sona 2 gün içinde ulaşması mümkün...

Belhanda ile görüşmelere başladığı borsaya bildiren Fenerbahçe, bugüne kadar hakkında bildirimde bulunduğu hemen her futbolcuyu renklerine kattı. Sarı lacivertliler borsaya bildirdiği tüm isimler arasından sadece Alper Potuk'un transferini sonuca ulaştıramadı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...