Beşiktaş antrenmanında yüksek gerilim!

Beşiktaş'ın son antrenmanı gergin anlara sahne oldu. Siyah Beyazlılarda Cenk Tosun ile Caner Erkin arasında kavga çıktı. Caner Erkin, gerginlik sonrası yaptığı açıklamada, "Büyütülecek bir şey yok. Cenk benim kardeşimdir, antrenmanda böyle şeyler olur" dedi. Cenk de tartıştığı Caner Erkin ile çekilmiş gol sevinci fotoğrafını paylaştı.

Ntvspor 11.10.2016 - 18:52 | Son Güncelleme : 11.10.2016 - 20:18

Beşiktaş antrenmanında yüksek gerilim!

Beşiktaş'ın akşam antrenmanı sırasında Cenk Tosun ve Caner Erkin, bir pozisyonun ardından sert bir şekilde tartıştı. Çalışmada Atınç Nukan'ın pasıyla buluşan Cenk'e, Caner Erkin müdahele etti. Yerde kalan 25 yaşındaki forvet, takım arkadaşına tepki gösterdi.

Caner de bu tepkinin üzerine Cenk'in üzerine yürüdü. İki futbolcuyu takım arkadaşları ve teknik heyet ayırdı.

CANER'DEN AÇIKLAMA

Caner Erkin, takım arkadaşı Cenk Tosun ile yaşadığı gerginlikle ilgili açıklama yaptı.

Milli futbolcu Caner, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Büyütülecek bir şey yok. Cenk benim kardeşimdir, antrenmanda böyle şeyler olur" ifadelerini kullandı.

Cenk de, kendi twitter hesabından Caner Erkin'le yaşadığı gol sevinci fotoğrafını paylaşarak aralarında bir problemin olmadığını gösterdi.

'DELİFİŞEK' CANER'İN YAKIN ARKADAŞI

İdmanda hırslarıyla nedeniyle tartışan iki yıldız sosyal hayatta çok iyi dost. Geçtiğimiz hafta milli takım kampında Cenk Tosun, Caner'in doğum gününü bu mesajla sosyal medyadan kutlamıştı.

Sayfa Yükleniyor...