Beşiktaş'ın Avrupa Ligi'nde Lyon ile eşleşmesinin ardından ilk yorumlar

Beşiktaş, Avrupa Ligi çeyrek finalinde Fransa'nın Lyon ekibiyle eşleşti. İşte Beşiktaş yöneticilerinin kurayla ilgili ilk yorumları...

ntv.com.tr 17.03.2017 - 15:32 | Son Güncelleme : 17.03.2017 - 16:20

Beşiktaş'ın Avrupa Ligi'nde Lyon ile eşleşmesinin ardından ilk yorumlar

NTV Spor, Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi çeyrek finalinde Fransız ekibi Lyon ile eşlemesini, BJK Kulüp Binası’nda yöneticilere sordu.

Hakan Özköse: Artık 8 takım arasında kuvvetsiz bir takım yok. Hayırlısı olsun, Lyon güçlü bir rakip. İlk maçı deplasmanda oynayacağız. Beşiktaş da bir güçlü bir takım, artık biz de ilk 8’deyiz. Önümüze güçlü adımlarla ilerliyoruz. Başarılı olacağımıza inanıyoruz. Bu saatten sonra bizim için kim çıkmış önemli değil. Çünkü bütün takımlar kuvvetli. İnşallah deplasmanda iyi bir sonuç alarak Türkiye’de yarı finale yürümek istiyoruz. Her takım güçlü artık, son 8’e kalmış her takım güçlü. Onun için şu çıksın bu çıksın diye bir düşüncemiz olmadı. Beşiktaş da güçlü bir takım, biz Türkiye’yi en iyi şekilde temsil edeceğiz.

Hüseyin Bican: Kalan 8 takım da bence güçlü takım, bu gruba kaldıklarına göre. Biz de güçlü takımız. Benim gönlümde açıkçası “Manchester United çıkmasın” vardı. Olacaksa bu iş, onlarla finalde karşılaşmaktı.Ama baktığınızda Lyon da kuvvetli. Hayırlı olsun, biz en iyi şekilde ülkemizi temsil etmek istiyoruz, inşallah bunu da başaracağız.

Metin Albayrak: Hayırlı uğurlu olsun camiamıza. Ülkemizi iyi temsil ettiğimizi düşünüyorum. Herkesin ihtiyacı olan bu dönemde herkesi güldürdüğümüzü, mutlu ettiğimizi düşünüyorum. Tüm takımlardan arkadaşlarımın canı gönülden tebrik etmesi beni çok mutlu etti. Bundan sonra rakipler çok önemli değil. Kendimize güveniyoruz, 10 kişi Olympiakos’u nasıl yendiğimizi tüm Avrupa gördü.

AHMET NUR ÇEBİ: SANKİ ERKEN BİR FİNAL OLACAK

Sayfa Yükleniyor...