Beşiktaş'tan Ronaldinho'ya 1 milyon Euro daha

Beşiktaş'ın dün yapılan yönetim kurulu toplantısında, Ronaldinho'nun istediği yıllık 6.5 milyon Euro'ya bir adım daha yaklaşılması kararı çıktı.

Haberler 07.01.2014 - 00:42

Beşiktaş'tan Ronaldinho'ya 1 milyon Euro daha

Besiktaş Ronaldinho'dan vazgeçmiyor.

Siyah Beyazlı kulüp, son bir haftadır yoğun bir şekilde temas halinde olduğu Brezilyalı yıldız oyuncu için yıllık 6 milyon Euroluk yeni bir teklif sunmaya hazırlanıyor.

Dün Başkan Fikret Orman'ın da katıldığı Yönetim Kurulu toplantısında yapılan oylamada, siyah-beyazlı yöneticiler Ronaldinho'nun transfer edilmesi kararına vardı.

Son olarak 5 milyon Euro yıllık ücret vermeyi planlayan Beşiktaş Kulübü, bu teklifi 6 milyon Euro'ya çıkaracak. Siyah Beyazlılar bu bedelin yarısı olan 3 milyon Euro'yu sponsor aracılığı ile karşılamayı düşünüyor.

Besiktaş'ın bugün Ronaldinho'nun menajeri ve abisi olan Roberto Asiss ile görüşeceği ve son teklifi iletecegi bildirildi. Asiss son olarak 6.5 milyon Euro yıllık ücret talep etmiş ve bu rakamdan aşağıya inmeyeceğini vurgulamıştı.

Yapılacak görüşmede Ronaldinho'ya aylık 500 bin Euro'dan yıllık 6 milyon Euro'yu teklif edilecek ve Asiss'den gelecek yanıt beklenecek.

Sayfa Yükleniyor...