Beşok'tan taraftara çağrı

Türk Telekom takım kaptanı Hüseyin Beşok, Ankaralı basketbolseverlere Atatürk Spor Salonu'nu doldurmaları çağrısında bulundu.

04.01.2010 - 10:19

Beşok'tan taraftara çağrı

Basketbol Avrupa Kupası'nda Rusya'nın Spartak Petersburg ile oynayacakları hayati maça Pınar Karşıyaka galibiyetinin moraliyle hazırlanan Türk Telekom'da, takım kaptanı Hüseyin Beşok, "Biz sporcular olarak sadece bu maçı değil, Belçika'da da kazanacağımıza inanıyoruz. Ankaralı basketbolseverler de yeneceğimize inansın ve Atatürk Spor Salonu'nu doldursunlar" diye konuştu.

Şanssız yenilgilerden kurtulduklarını savunan Beşok, Serkan'ın da sakatlığının geçtiğini ve artık tam kadro mücadele edeceklerini ifade ederek, "Spartak Petersburg, Rusya'da elimizden son saniyede kurtuldu. Ligdeki durumları da pek parlak değil. Bu yüzden onlar da Avrupa Kupası'na sarılmak istiyorlar. Ama ne olursa olsun sahada canımızı dişimize takıp, rakibimizi en az 3 farkla yenecek ve Belçika'daki Spirou Basket karşılaşmasına umutla gideceğiz" diye konuştu.

Biletleri Biletix gişelerinden 5 liraya satışa çıkan ve yarın saat 19.15'te başlayacak karşılaşmaya, öğrenciler yüzde 50 indirimle girecekler.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...