"Bizi, Beşiktaş'ı yendiğimize pişman ettiler"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 1-0 yenildikleri TM Akhisarspor maçını değerlendirirken, hakem Bülent Yıldırım'a sert tepki gösterdi ve "Bizi, Beşiktaş'ı yendiğimize pişman ettiler" dedi.

Ntvspor 29.09.2017 - 22:37

"Bizi, Beşiktaş'ı yendiğimize pişman ettiler"

Maçla ilgili yapalım ondan sonra esasa geçelim diyerek sözlerine başlayan Aykut Kocaman, "İlk periyotta 25-30 dakikalık periyotta her şey düşündüğümüz gibiydi. Oyuna hükmediyorduk. Temel problem 25. dakikadan sonra, kontrol ettiğimiz oyun aşırı istekten dolayı bireyselliğe döndü. Ondan sonra oyun Akhisar'ın istediği hale döndü. İlk yarının son 20 dakikada sadece Ömer Bayram'dan 7-8 orta geldi. Onun dışında bireysel hatalarımız da oldu" dedi.

"Bunları bir şekilde düzeltme şansına sahiptik ama düzeltemeyeceğimiz daha 1. dakikadan itibaren belliydi" diyen Kocaman, "Bizi Beşiktaş'ı yendiğimize pişman ettiler. Bu çok net. Alper'i hangi şeyle attılar anlamak mümkün değildi. Geçen haftaki kırmızı kartlara bir şey söylemedik. Neto'ya doğru olabilir. İsmail ayağını kaldırıyor ama kesinlikle itmiyor. Ama Babel yüzde yüz vuruyor devam. Bütün hafta boyunca Beşiktaş'ı hakem sayısında yendiğimiz intibası oluşturuldu. Beşiktaş Başkanı 3 gün arka arkaya konuştu. Bu hakem, geçen sene Bursaspor maçında Quaresma'yı 3 defa atamayan hakem. Kendi hatalarımızın ceremesini çekeriz ama bunların hata olduğunu düşünmüyorum. daha 3. 5. dakikada beden diliyle hakem Bülent Yıldırım'ın niyeti belliydi."

Sayfa Yükleniyor...