Adana Demirspor-Antalyaspor maçının biletleri 1 lira

PTT 1. Lig play-off yarı final ikinci maçında, sahasında Antalyaspor ile mücadele edecek Adana Demirspor'un Başkanı Selahattin Aydoğdu, karşılaşmanın bilet fiyatlarını 1 lira olarak belirlediklerini bildirdi.

Anadolu Ajansı 29.05.2015 - 20:33

Adana Demirspor-Antalyaspor maçının biletleri 1 lira

Adana Demirspor'un Başkanı Selahattin Aydoğdu, PTT 1. Lig play-off yarı final ikinci maçında karşılaşacakları Antalyaspor karşılaşmasının bilet fiyatlarını 1 lira olarak belirlediklerini bildirdi.

Aydoğdu, yazılı açıklamasında, bu yola inanarak çıktıklarını ancak ligin sonuna doğru işlerin istedikleri gibi gitmediğini belirtti.

"Gönül isterdi ki böyle bir açıklama yapmayalım, bu açıklama yerine şampiyonluğumuzu kutlayalım" ifadesini kullanan Aydoğdu, taraftara şu çağrıda bulundu:

"Maalesef istemediğimiz bir noktaya geldik ama inancımızı kesinlikle yitirmedik. Biz, Adana Demirspor olarak geriden gelip bir çok rakibimizi yakaladık. Lütfen sizler de inancınızı yitirmeyin, pazartesi günü bizi yalnız bırakmayın. Bugüne kadar biz getirdik ama Antalyaspor maçını siz alacaksınız. Bu vesileyle Antalyaspor maçının bilet fiyatlarını herkes maça gelsin diye 1 lira olarak belirledik. Bir tek koltuğun bile boş kalmasını istemiyoruz, en büyük gücümüz olan siz taraftarlarımızla yine bir tarih yazıp, zor olanı başarmak istiyoruz. Biz henüz 'bitti' demedik ve biz 'bitti' demeden bitmeyecek."

Sayfa Yükleniyor...