Budakın: Lige havlu atmış değiliz

Diyarbakırspor Teknik Sorumlusu Mehmet Budakın maç sonrasında yaptığı açıklamada, lige havlu atmadıklarını söyledi.

Ntvspor 18.04.2010 - 17:48

Ekibinin ve kendisinin hafta başında göreve geldiğini hatırlatan Budakın, şöyle konuştu:"Takım moral olarak çöküntü içerisindeydi. Bu bir hafta moral motivasyonu yükseltmeye çalıştık. Bunu başardığımızı sanıyorduk. Maça iyi başladık. Art arda yediğimiz 2 gol sonrasında futbolcuların morali iyice bozuldu. Üçüncü golden sonra yapacak bir şey yoktu. Lige havlu atmış durumda değiliz. Gelecek hafta Ankaraspor maçı nedeniyle maçımız yok. Bir sonraki haftadaki Beşiktaş maçında bunu telafi etmek istiyoruz. Beşiktaş maçını kazanacağımıza inanıyoruz."

Diyarbakırsporlu Erdal da maç sonunda, Kayserispor karşısına mutlak galibiyet için çıktıklarını belirterek, "Ama saha dışındaki konuştuklarımızı, istediklerimizi sahaya bir türlü yansıtamıyoruz. Böyle olunca sonuç bu oluyor. Kalan maçlarımızı kazanarak, ligde kalmayı istiyoruz. Biz elimizden gelen mücadeleyi yapacağız" dedi.

Turkcell Süper Lig'de Diyarbakırspor'un cezası nedeniyle Ankara'da oynanan karşılaşmada rakibini 3-0 yenen Kayserispor'da teknikdirektör Tolunay Kafkas, kazandıkları için mutlu olduklarını söyledi.Karşılaşma sonrasında basın toplantısına katılan Kafkas,Diyarbakırspor maçının kendileri açısından önemli bir karşılaşma olduğunu belirterek, "Kazandığımız için mutluyuz. İlk 5 hedefimizi sürdürmek için kazanmamız gereken bir maçtı. Diyarbakırspor'a başarılar diliyorum" dedi.

Tolunay Kafkas, Makukula ile ilgili bir soruyu da "O konuda net bir bilgim yok. Ben de sezon sonu ayrılıyorum. Ligin bitimine 5 hafta var. Lig sonunda hedeflerimize bakacağız" diyerek yanıtladı.Kayserisporlu Umut ise maçta galibiyeti hak ettiklerini ifade ederek, "Bu maç ilk 5 hedefimiz için önemliydi. Rakibimiz için de önemliydi. Kazandık. Hak ettiğimizi düşünüyorum" şeklinde konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...