Bursaspor taraftarı şova hazır

Bursasporlu taraftarlar, takımlarının haftasonu Beşiktaş ile yapacağı, şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren karşılaşma için tribünde yapılacak özel şovlar hazırlıyor.

13.05.2010 - 13:01

Bursaspor taraftarı şova hazır

BURSA - Bursasporlu taraftarlar, takımlarının haftasonu Beşiktaş ile yapacağı, şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren karşılaşma için tribünde yapılacak özel şovlar hazırlıyor.

Taraftar grupları özellikle tribünlere asılacak pankartlara yönelik özel çalışma yürütüyor. Kapalı kale arkası ve maraton tribünleri için dev pankartlar hazırlanırken, taraftarların açık kale arkası, kapalı tribün için de irili ufaklı pankartlar hazırladığı öğrenildi.

Bursaspor yönetimi maç öncesi ve sonrası özel kutlama programı için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürürken, taraftarlar da özellikle Bursa Atatürk Stadı'nın süslenmesi konusunda aktif rol oynayacak.

Bu arada, yeşil-beyazlı taraftarlar, Bursa Atatürk Stadı'nda bir rekor denemesi için de girişim başlattı. Taraftarlar, Bursa Valiliği ve Bursa Emniyet Müdürlüğü'nden gerekli izinlerin çıkması halinde Bursa Atatürk Stadı'nda 10 bin meşaleyi aynı anda yakarak bu alanda rekor kırmayı planlıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...