Bursaspor'da Kirita dönüyor

Bursaspor'un deneyimli orta saha oyuncusu Kirita, tamamen iyileştiğini ve çalışmalara başlayacağını bildirdi. Öte yandan yeşil-beyazlılar, Zapotocny Hüseyin ve Ergic'e yarın resmi imza attıracak.

27.07.2009 - 17:10

Bursaspor'un orta saha oyuncusu Kirita, yarından itibaren antrenmanlara başlayacağını bildirdi.

Kirita, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, hastalığı nedeniyle sezon başı çalışmalara katılamadığını, ancak artık tamamen iyileştiğini belirtti.

Yapılan sağlık kontrollerinde antrenmanlara başlamasına engel bir durumun olmadığını vurgulayan Kirita, ''En az 3 hafta antrenman yaparak takım arkadaşlarımın form düzeyine yetişeceğimi düşünüyorum. Bir ay sonra hazır olmayı planlıyorum. Hazırlık kampını Bursaspor TV'den izleme şansı buldum. Maçlarda alınan sonuçlar önemli değil. Futbolu, takım arkadaşlarımı, kulüp çalışanlarını ve taraftarımızı çok özledim'' dedi.

Bu arada Bursapor'un yeni transferleri İvan Ergiç, Hüseyin Çimşir ve Tomas Zapotocny, yarın resmi sözleşmeye imza atacak. Bursaspor'un Basel'den transferi Ivan Ergiç, Trabzonspor'dan alınan Hüseyin Çimşir ve Beşiktaş'tan kiralanan Tomas Zapotocny için Özlüce Tesisleri'nde imza töreni düzenlenecek. İmza törenin taraftarlara da açık gerçekleştirileceği bildirildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...