Bursastore genişliyor

Bursaspor yönetim kurulu üyesi Selçuk Eren, amaçlarının Bursaspor sevdalılarının ihtiyaçlarını karşılamak olduğunu bu nedenle mağaza sayısının artırılması için çalışmaların başladığını belirtti.

14.07.2009 - 10:42

BURSA - Bursaspor Kulübü, lisanslı ürünlerini sattığı Bursastore'larda yeniliğe giderek hem ürün yelpazesini genişletmeyi hem de mağaza sayısını artırmayı hedefliyor.

Bursaspor'un, Bursastore, Bursaspor Dergisi ve katlı otoparklardan sorumlu yöneticisi Selçuk Eren, Bursaspor Katlı Otoparkı'nın altında bir Bursastore mağazası açmak için çalışmalara başladıklarını, eylül ayında ise Nilüfer ilçesinde yeni bir mağaza kuracaklarını söyledi.

Bursa'daki büyük alışveriş merkezleriyle yeni mağazalar için görüştüklerini dile getiren Eren, ayrıca Bursaspor'un Özlüce Tesisleri girişine büyük bir mağaza açma projelerinin bulunduğunu, bu mağazanın outlet tarzı olmasını planladıklarını anlattı.

Eren, yeni mağazaları açarken ürün yelpazesi konusunda da çalışmalar yaptıklarını dile getirerek, ''Amacımız Bursaspor'a mümkün olduğu kadar fazla gelir kazandırmak. Gerekli çalışmalar yapılırsa özellikle Bursastore gelirlerini 3-4 kat artırmak mümkün'' dedi.

"BURSASPOR MARKA OLACAK"
Şu anda Bursastore'larda kulübün resmi kıyafet sponsoru olan firmanın ürünlerinin satıldığını anımsatan Eren, hedeflerinin Bursastore markasıyla üretim yapmak olduğunu bildirdi.Eren, özellikle forma, tişört gibi ürünlerde sıkıntı çekmeyeceklerine inandığını dile getirerek, ''Bursa tekstil şehri. Kendi üretimimiz olan forma tişört ve benzeri ürünleri mümkün olduğunca ucuza taraftarlarımızın beğenisine sunacağız'' diye konuştu.

''BURSASTORE’LAR DAHA AKTİF OLACAK''
Perakende satışın yanı sıra isteyen firmalara toptan satış yapmayı da hedeflediklerini vurgulayan Eren, özellikle büyük alışveriş merkezleriyle görüştüklerini anlattı.Eren, yönetim kurulu olarak Bursastore'un marka olması için yoğun bir mesai harcadıklarını dile getirerek, şunları söyledi:

''Özellikle Fenerbahçe bu konuda çok önemli bir yol katetmiş durumda. Amacımız, Bursaspor sevdalılarının iğneden ipliğe tüm ihtiyaçlarını Bursastore mağazalarından karşılamak. Mesela Bursasporlu taraftar, başka bir marka yerine neden Bursaspor diş macunu kullanmasın. Bu örnekleri çoğaltmak mümkün. Bunun için hem fiyat hem kalite hem de yaygınlık bakımından camianın ve taraftarlarımızın beklentilerine karşılık vermemiz gerekiyor. Yani bir yandan Bursastore'yi markalaştırma çalışmalarını yürütürken, diğer yandan Bursaspor ürünlerinin kentin her yanında satılmasını sağlayacak altyapıyı da oluşturma gayreti içindeyiz'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...