Bursa'ya timsah heykeli

Bursa Merkez Yıldırım İlçe Belediye Başkanı Özgen Keskin, ''Bursaspor'un sembolü olan heykeli ay sonuna kadar dikeceğiz'' dedi.

Haberler 03.07.2009 - 19:20

BURSA - Bursa'nın merkez Yıldırım İlçe Belediye Başkanı Özgen Keskin, Bursaspor'un sembolü olan 'timsah' heykelini ay sonuna kadar ilçeye dikeceklerini söyledi.

İbrahim Yazıcı başkanlığındaki Bursaspor Yönetim Kurulu, Yıldırım Belediye Başkanı Özken Keskin, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ı makamlarında ziyaret etti.

Yıldırım Belediye Başkanı Keskin, ziyarette yaptığı konuşmada, belediye olarak her zaman Bursaspor'un yanında olduklarını belirterek, ''Bursaspor, Bursa'nın tek takımı. Biz de bu bilinçle hareket ediyoruz. Şimdi takımımızın sembolü olan timsah şeklinde bir heykel yaptırıyoruz. Temmuz ayı sonuna kadar heykeli tamamlayıp ilçemize dikeceğiz'' diye konuştu.

Kulüp Başkanı Yazıcı da, başarıya giden yolun birlik ve beraberlikten geçtiğini ifade ederek, destekleri için Keskin'e teşekkür etti.

Yeşil-beyazlı yönetim kurulu üyeleri daha sonra Nilüfer Belediye Başkanı Bozbey ve Osmangazi Belediye Başkanı Dündar'ı da ziyaret etti.

Bozbey ve Dündar da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, her zaman yeşil-beyazlı kulübün yanında olacaklarını kaydettiler.

Kulüp Başkanı Yazıcı ziyaretlerde, belediye başkanlarına arkasında isimlerinin yazılı olduğu 16 numaralı Bursaspor forması hediye etti.

Sayfa Yükleniyor...