Capello: İngiltere'de kalmak istiyorum

İngiltere Milli Takımı'nın İtalyan Teknik Direktörü Fabio Capello, kendisiyle ilgili çıkan spekülasyonları Futbol Federasyonu ile görüşerek konuşacağını ve İngiltere'de kalmak istediğini söyledi.

30.05.2010 - 14:41

Capello: İngiltere'de kalmak istiyorum

İngiltere Milli Futbol Takımı Menajeri Fabio Capello, işini sevdiğini ve İngiltere'de kalmak istediğini söyledi.

Güney Afrika'da düzenlenecek ve 11 Haziran'da başlayacak Dünya Kupası hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren İngiltere Milli Takımı'nın Menajeri Capello, kendisiyle ilgili spekülasyonları Futbol Federasyonu yöneticileriyle konuşacağını kaydetti.

İngiliz Sunday Mirror gazetesine demeç veren İtalyan teknik adam, Jose Mourinho'nun Real Madrid'e gitmesinin ardından, İtalya Serie A ekiplerinden İnter'in kendisini takımın başına getirmek istemesiyle ilgili iddialar için ''Bu işi seviyorum ve burada kalmak istiyorum. Bunu her zaman söyledim. Yeni federasyon başkanıyla konuşmak durumundayım'' ifadelerini kullandı.

İtalya Serie A'da şampiyonluğa ulaşan ve ardından Avrupa Şampiyonlar Ligi Kupası'nı müzesine götüren İnter'in kendisiyle ilgilendiği yönündeki haberleri okuduğunu aktaran Capello, ''Gerçekten Dünya Kupası'na odaklandım ve hiçkimse benimle şu ana kadar irtibat kurmadı'' dedi.

Bu arada İngiltere Milli Takımı, bugün Avusturya'da Japonya ile son hazırlık maçını yapacak. Menajer Capello, salı günü de 30 kişilik milli takım kadrosunu 23 kişiye düşürecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...