Cenk Ergün'den Okan Buruk'a: Galatasaray gerekeni yapar

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Sivas Belediyespor maçının ardından Igor Tudor ile Okan Buruk arasında yaşanan olayla ilgili konuştu.

Haberler - Ntvspor 12.12.2017 - 22:25

Cenk Ergün'den Okan Buruk'a: Galatasaray gerekeni yapar

Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, Igor Tudor ile TM Akhisarspor Teknik Direktörü Okan Buruk arasında yaşanan olay hakkında açıklamalarda bulundu.

Maçı değerlendiren Ergün, "Tur atladık ama, skor bize yakışmayan bir skor oldu. Genç arkadaşlarımız ve oynayamayan arkadaşlarımız için önemli bir maçtı, değerlendiremediler. Onlar için değerlendirmeyi biz yapacağız" şeklinde konuştu.

"Tudor'dan Okan Buruk hakkında konuşmamasını ben rica ettim" diyen Cenk Ergün, "Galatasaray armasıyla mücadele veren herkes bizim için çok değerlidir. Onlara zarar verilmeye çalışılması, bizim izin vermeyeceğiz bir şey. Bunu en iyi Okan'ın bilmesi lazım. Ligde bulunduğu durum ne olursa olsun, hakkında spekülasyon yapılmaya çalışan insan, Galatasaray teknik direktörüdür. Ne içeriden ne de dışarıdan kimse bizim teknik direktörümüz hakkında bu şekilde konuşamaz. Galatasaray, teknik direktörü hakkında kimsenin böyle konuşmasına izin vermez ve gerekeni yapar. Bizim amacımız hiçbir zaman tansiyonu yükseltmek değil ama baktık ki gereken gerekli şekilde yapılmıyor, o zaman biz açıklama yapmaya mecbur kalıyoruz" dedi.

Sayfa Yükleniyor...