Chelsea'de Cole çıkmazı

Chelsea'nin başarılı sol beki Ashley Cole, yeni sözleşme görüşmelerinin çıkmaza girdiğini açıkladı. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek Cole'un adı, Real Madrid ve Barcelona'nın yanısıra Manchester ekipleriyle de anılıyor.

Haberler - Ntvspor 23.03.2010 - 11:55

Chelsea'de Cole çıkmazı

Ayak bileğindeki kırık nedeniyle sezonu kapatan Ashley Cole, kariyerine hangi takımda devam edecek? 28 yaşındaki futbolcunun, Chelsea ile sözleşmesi bu sezon sonunda bitiyor. Chelsea Menajeri Ancelotti, ‘dünyanın en iyi sol beki’ olarak nitelendirdiği Cole ile sözleşme yenilenmesi konusunda ısrarlı. Ancak 4 yıldır Chelsea forması giyen başarılı futbolcu ile yönetim arasında yapılan görüşmeler sonuçsuz kaldı. Cole'un istediği ücreti çok yüksek bulan Chelsea Yönetimi, teklifini masadan çekti.

The Sun Gazetesi’ne konuşan Cole, “Ben her zaman yaz dönemlerinde kontrat yeniledim. Ancak bu kez durum farklı. Yönetim ile birbirimize çok uzağız. Umarım yaz döneminde yeniden görüşebiliriz” ifadelerini kullandı.

Son dönemde özel hayatı ile gündeme gelen Cole ile Real Madrid ve Barcelona'nın ciddi olarak ilgilendiği biliniyor. İngiliz basınına göre, Manchester United ve Manchester City de, Chelsea ile anlaşamaması halinde, Cole için devreye girmeye hazırlanıyor.

Sayfa Yükleniyor...