Chelsea'yi Tiger Woods'a benzetti

Ruud Gullit, bir dönem oyunculuk ve menajerliğini yaptığı Chelsea'yi ünlü golfçü Tiger Woods'a benzetti. Gullit, artık hiç bir rakibinin Chelsea'den çekinmediği görüşünde.

Haberler - Ntvspor 11.10.2015 - 14:33 | Son Güncelleme : 10.11.2015 - 14:33

Chelsea'yi Tiger Woods'a benzetti

Chelsea, Premier Lig’e kabus gibi başladı; öyle de devam ediyor. Son 3 maçından yenilgiyle ayrılan Mourinho'nun takımı, ilk 12 haftada 7 kez mağlup oldu.

Yaklaşık 40 yıldır lige ilk kez bu kadar kötü başlayan Chelsea, halen 16. basamakta bulunuyor. Ruud Gullit, bir dönem oyunculuk ve menajerliğini yaptığı Chelsea'yi, ünlü golfçü Tiger Woods'a benzetti. 2008'den beri büyük bir turnuva kazanamayan Woods'un büyük bir çöküş yaşadığını hatırlatan Gullit; "Başlangıçta herkes Woods'un toparlanacağını düşünüyordu. Ancak hiç bir zaman eski seviyesine ulaşamadı. Artık kimse ondan çekinmiyor. Tıpkı rakiplerinin Chelsea'den
çekinmediği gibi. Bunu her maç hissedebiliyorsunuz. Tüm takımlar Chelsea'yi yenebileceklerine inanıyor" dedi.

Takımın ani çöküşünde menajer Mourinho'nun sürekli oyuncularını suçlamasının büyük payı olduğunu savunan Gullit; "Mourinho hatanın kendisinde olduğunu kabul ederse, takımı içinde bulunduğu durumdan çıkaracak en doğru kişi yine kendisi olur" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...