Chicago'da kavga

NBA'de play-off savaşı veren Chicago Bulls'ta, yönetim içinde büyük bir gerilim yaşandığı öne sürülüyor. Genel menajer John Paxson ile koç Vinnie Del Negro, yumruk yumruğa kavganın eşiğine kadar geldiği iddia edildi.

Ntvspor 14.04.2010 - 11:12

Chicago'da kavga

Chicago Bulls yönetiminin içindeki huzursuzluk, Amerikan basınının gündemine geldi. Genel menajer John Paxson ile koç Vinnie Del Negro'nun, pota altı oyuncusu Joachim Noah için karşı karşıya geldiği öne sürülüyor.

İddialara göre; Paxson, takımın 30 martta Phoenix Suns ile oynadığı maçta, sol ayağındaki sakatlığı henüz atlatan Noah'ın zorlanmamasını istedi. Buna karşın Vinnie Del Negro'nun Noah'a 27 dakika süre vermesi, Paxson'ı çileden çıkardı. Maçın ardından Paxson, odasına gittiği Del Negro'yu kravatından çekerek, bağırmaya başladı, birkaç kez göğsünü yumrukladı ve kavgaya davet etti. İkili, yardımcı antrenör Bernie Bickerstaff tarafından ayrıldı.

Chicago'nun Boston Celtıcs'i yendiği son maçın ardından, Del Negro'ya bu olay soruldu. Paxson ile tartıştıklarını kabul eden Del Negro, ayrıntı vermeye yanaşmadı. Paxson ise Amerikan basınının tüm ısrarlarına karşın sessizliğini koruyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...