Tolga Zengin de çocuklarla birlikte üşüdü!

Beşiktaş - Akhisar maçı öncesi, seramoniye çıkan çocukların üzerinde Beşiktaş montları vardı. Beşiktaş kaptanı Tolga, maç sonunda üşüyen çocuklara dikkat çekti.

Haberler - NTV Haber 22.12.2014 - 09:05

Tolga Zengin de çocuklarla birlikte üşüdü!

Beşiktaşlı futbolcular, Akhisar Belediyespor maçında seramoniye çıkan ve üzerlerinde sadece forma olan miniklere, montlarını verdi.

Beşiktaş kaptanı Tolga Zengin, çocukların üzerinde sadece forma olması nedeniyle görevlileri uyardı. 

Miniklerin soğuk havada üşümemesi için bazı futbolcular kendi eşofmanlarını ve montlarını çocuklara giydirdi. Beşiktaş malzemecileri de çocuklara eşofman üstleri verdi.

Çocuklar, kendilerine bol gelen eşofmanları giyerek futbolcularla sahaya çıktı. Yetkililerden, kış aylarında çocukların kıyafetleri ile ilgili hassasiyet gösterilmesini isteyen Tolga Zengin, maç sonunda konuyla ilgili şunları söyledi: 

"Maça çıkarken orada küçücük çocuklar geliyor. Bunun yetkilisi kim bilmiyorum ama küçücük çocukların o soğukta üstleri çıkartılıyor. Ve kısa formalarla orada duruyorlar, üşüyorlar. Sevgi olmayan yerde saygı olmaz. O çocuklara yazıktır günahtır. Bunun yetkilisi kimse bu önemli bu çocuklar üşümesin. Kimse bunun yetkilisi bir içlik vermek bu kadar zor bir şey değil. Yetmezse biz formamızı da veririz. O çocukları sevip korumamız lazım. Belki göze batmıyor ama bunun yetkilileri biraz daha dikkat etsinler” diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...