Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzonspor'u kabul etti

Trabzonspor Kulübü, yönetim kurulunun dün akşam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabulüne ilişkin açıklama yaptı.

Ntvspor 10.02.2016 - 17:35

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzonspor'u kabul etti

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yayımlanan açıklamada, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen ziyarete, Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Asbaşkan Ahmet Çubukçu, başkan yardımcıları Zeki Öztürk, Önder Bülbüloğlu, Nevzat Aydın, Mehmet Yiğit Alp, genel sekreter Gençağa Meriç ve yönetim kurulu üyesi Gökhan Saral'ın katıldığı bildirildi.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:     

"Başkanımız Muharrem Usta, 6 Aralık 2015'te başkan seçilmesinin ardından kendisine tebrik telgrafı gönderen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederken, görüşmede genel konular ve inşaatı sürmekte olan Akyazı Stadyumu ile ilgili bilgiler de verdi. Görüşme sonrası Başkanımız Muharrem Usta, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a üzerinde isminin yazılı olduğu 53 numaralı formamızı hediye etti."

Yöneticilerin daha sonra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'a da ziyarette bulundukları belirtildi.     

Sayfa Yükleniyor...