Daum'un alternatifi çoğaldı

Fenerbahçe'de dönüm noktası olarak görülen Kayserispor maçı öncesinde sakat oyunculardan iyi haber geldi. Orta sahadaki alternatifleri çoğalan teknik direktör Christoph Daum’un, nasıl bir kadro ile sahaya çıkacağı da merak konusu oldu.

Ntvspor 31.03.2010 - 16:53

Daum'un alternatifi çoğaldı

Süper Lig’de ikinci sıraya yerleşerek şampiyonluk yarışına yeniden dahil olan Fenerbahçe'de, bir günlük iznin ardından Kayserispor maçı hazırlıkları başladı. Zorlu mücadele öncesinde Emre Belözoğlu, Cristian ve Deniz Barış'ın haftasonuna kadar hazır duruma gelecek olmaları sevinç yarattı. Galatasaray derbisinde orta alanın ortasında çok başarılı bir performans sergileyen Selçuk-Mehmet Topuz ikilisinin yanı sıra ideal 11'de yer alan orta alan oyuncularında iyileşmesi, Daum'un alternatiflerini yeniden çoğalttı.

Sakatlıktan yeni çıkan Cristian'ı risk etmeyi düsünmeyen Daum, Emre ile birlikte Selçuk'u 11'de görevlendirip Mehmet Topuz'u yeniden sağ kanada çekmeyi planlıyor. Emre-Cristian-Selçuk-Mehmet Topuz dörtlüsünden ikisini yedek kulübesine çekmek durumunda olan Alman teknik adam, bu isimleri cumartesi günü belirleyecek.

Bu arada Fenerbahçe Kulübü, 2010-2011 sezonu kombine bilet satışlarına öncelik eski hak sahiplerine verilmek üzere, 1 Nisan 2010 Perşembe günü başlıyor. Hak sahipleri, stadyumdaki yerlerini yeni sezonda da almak için gerekli başvuruları, 30 Nisan 2010 Cuma günü saat 18.00'e kadar yapabilecekler.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...