Daum'un çocuklarına tehdit

Almanya Bundesliga ekiplerinden Köln’den ayrılarak Fenerbahçe ile anlaşmaya varan Christoph Daum, çocuklarının okulda tehdit edildiklerini ve eşi Angelica'nın bunun üzerine çocukları Mallorca'ya götürdüğünü söyledi.

Haberler 11.06.2009 - 14:09

Daum'un çocuklarına tehdit

Köln ile yollarını ayırarak Fenerbahçe ile anlaşan Christoph Daum, zor günler geçiriyor. "Bild" gazetesine konuşan Daum, çocuklarının okullarında tehdit edildiğini ve kötü muammeleye maruz kaldıklarını söyledi.

Köln taraftarının, takımdan ayrılan teknik direktör Christoph Daum'a öfkesi sürüyor.

"Bild" gazetesine açıklamalarda bulunan Daum, tepkinin sadece kendisiyle sınırlı kalmadığını, çocuklarına da yansıdığını söyledi. Alman teknik adam, çocukları Jean - Paul ve Cara'nın, okullarında tehdit edildiğini, kötü muammeleye maruz kaldıklarını belirtti. "Sadece arkadaşları değil, yetişkinler de çocuklarıma kötü davranıyor" ifadelerini kullanan Daum, yaşananları anlamakta güçlük çektiğini vurguladı. 8 yaşındaki Jean - Paul'ün okul dönüşü daha önce hiç görmediği kadar ağladığını söyleyen Daum, bir kez daha Köln'den sözleşmesindeki bir maddeyi kullanarak ayrıldığını; Alman kulübüne ihanet etmediğini yineledi. Fenerbahçe'den çok iyi bir teklif aldığını hatırlatan Daum, eşi Angelica'nın son gelişmeler üzerine, çocukları Mallorca'daki evlerine götürdüğünü de söyledi.

Sayfa Yükleniyor...