David Villa transferi an meselesi

Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Valencia'nın İspanyol golcüsü David Villa'nın tranferinin ''an meselesi'' olduğunu söyledi.

Anadolu Ajansı 19.06.2009 - 00:22

David Villa transferi an meselesi

MADRİD - Real Madrid Kulübü Başkanı Florentino Perez, İspanyol basınına yaptığı açıklamada, ''Valencia Kulübü Başkanı Manuel Llorente, ne yapacağını çok açık bir biçimde biliyor, ben de. Bundan dolayı David Villa transferinin tamamlanması an meselesi'' dedi.

Valencia ile Real Madrid'in tarihi kulüpler olduklarını ve her ikisinin de lig şampiyonluğu için mücadele verdiklerini vurgulayan Perez, ''Herşey dostluk ve işbirliği içinde yapılmalı'' diye konuştu.

Villa'nın Real Madrid'e gelmesi durumunda her iki takımın taraftarlarının farklı tepkiler verecek olmasının beklenmesiyle ilgili olarak da Perez, ''Bu transferi her iki tarafa da çok iyi biçimde açıklayacak önümüzde tüm yaz var'' dedi. Perez, Villa'nın, Real Madrid'in sistemine uyucak bir futbolcu olduğunu da sözlerine ekledi.

Transferlere AC Milan'dan Kaka ile başlayan ve Manchester United'tan Cristiano Ronaldo ile sürdüren Real Madrid'in, kulüp başkan Perez'in açıklamalarının ardından Villa'yı da almasına kesin gözüyle bakılırken, transfer edilmesi beklenen futbolcular arasında FC Bayern Münih'ten Ribery'nin de adı geçiyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...