Delgado'ya olumlu rapor

Geçirdiği sakatlığın ardından sözleşmesi askıya alınan Beşiktaş'ın Arjantinli oyuncusu Matias Delgado devre arası kamp çalışmalarına katılabilecek. Barcelona'da bir dizi testten geçen Arjantinli oyuncunun fiziki açıdan yükleme yapılabilecek durumda olduğu açıklandı.

Ntvspor 28.12.2009 - 20:54

Delgado'ya olumlu rapor

Beşiktaş'ta, geçirdiği sakatlığın ardından sözleşmesi askıya alınan Matias Delgado'nun Barcelona'da yapılan kontröllerinde devre arası kamp çalışmalarına katılabileceği açıklandı.

İspanya'da yapılan testleri Beşiktaş Sağlık Kurulu’na ileten Delgado'nun fiziki açıdan yükleme yapılabilecek durumda olduğu ve 30 Aralık'ta takımı ile birlikte antrenmanlara başlayabileceği ifade edildi.

Ancak Barcelona'da bulunan Arjantinli oyuncunun 10 ocak'ta İstanbul'a dönmek istemesi caimada şaşkınlık yarattı. Yönetimin, teknik heyetin Delgado hakkında hazırlayacağı rapor doğrultusunda bir karar vermesi gerekiyor.

Öte yandan Denizlispor'un file bekçisi Cenk ile ilgilenen Beşiktaş yönetimi, Ege temsilcisinin genç kaleci için 2 futbolcu + para istemesi sonrasında bu transferi askıya aldı. Siyah-beyazlı yönetim, Ankaragücü forması giyen Serkan Kırıntılı için ise görüşmelerini sürdürüyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...