Demirören: 3 değil 5 yıl şampiyon olacağız

Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'nın şampiyonluk kutlamasına katılan başkan Yıldırım Demirören, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a gönderme yaparak, "Biz başkaları gibi 3 yıl değil, 5 yıl şampiyonluk sözü veriyoruz" diye konuştu.

Ntvspor 14.07.2009 - 23:26

Demirören: 3 değil 5 yıl şampiyon olacağız

İSTANBUL - Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, İstanbul Kuruçeşme Arena'da düzenlenen ve Beşiktaş taraftar grubu 'Çarşı' tarafından organize edilen şampiyonluk kutlamasında iddialı açıklamalarda bulundu. Başkan Demirören, siyah-beyazlı taraftarlara üst üste 5 yıl şampiyonluk sözü verdi.

Demirören, taraftarlara hitaben yaptığı konuşmada, ''Çifte kupayı ben ve yönetim kazanmadık. Sizlerin desteğiyle futbolcular kazandı. Yönetim olarak sizlerden aldığımız destekle bundan sonra da şampiyonluklar getireceğimize inanıyorum. Biz başkaları gibi 3 sene için söz vermiyoruz, 5 sene için söz veriyoruz. Biz farklıyız, farklı olduğumuz için de o tartışmaya katılmadık, çünkü biz şampiyonuz'' diye konuştu.

Öte yandan siyah-beyazlı taraftarlar uzun süre "Quaresma" tezahüratları yaparken, Yıldırım Demirören'in transfer isteğine cevap vermediği görüldü.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...