Demirören: Kazanan hep Beşiktaş olacak

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, seçim sürecinin ardından daha fazla güçlendiklerini belirterek, edindikleri tecrübelerle hedeflerine ulaşacaklarını ifade etti.

06.02.2010 - 11:49

Demirören: Kazanan hep Beşiktaş olacak

Yıldırım Demirören, siyah-beyazlı kulübün aylık dergisindeki yazısında camiaya seslendi. Demirören, önlerindeki 3 yıllık süreci, geçmişte edindikleri tecrübeleri, Beşiktaş'a hizmet etmenin heyecanı ve şevki ile bütünleştirip, hedeflere ulaşacak bir dönem olarak gördüğünü belirtti.

“Şimdi hep birlikte yeni başarılara uçma zamanıdır” diyen Demirören, “Yeniden el ele vermek, yeniden koordinasyon içinde çalışma zamanıdır. Kulübümüze hizmet etmekten başka beklentisi olmayan bizlerin tek isteği, Beşiktaş'ın aydınlık yarınlarıdır. Siz büyük Beşiktaşlıların desteği ile kulübümüz hedeflerine, çok daha güzel günlere ulaşacaktır. Şanlı tarihimize yeni başarılarımızı sizlerle birlikte yazacağız. Bugün olduğu gibi yarınlarda da kazanan hep Beşiktaş olacaktır” ifadelerini kullandı.

Demirören, 31 Ocak'ta Beşiktaş'a yakışan, sağduyulu, çağdaş, demokratik, katılımın yüksek olduğu bir genel kurulun gerçekleştirildiğini ve kulüpte yeni bir dönem başladığını vurguladı.

Yönetim kurulu ve şahsı adına gösterilen güven için camiaya teşekkür eden Beşiktaş Başkanı, “Geçmiş yönetimde bizimle beraber çalışan bütün arkadaşlarımıza da teşekkür ederken, yeni yönetim kurulumuzun, Beşiktaş için çalışacak, üretecek, bu heyecanı taşıyan isimlerden oluştuğunu özellikle belirtmek istiyorum” dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...