Demirören: Küfür gidecek ben gitmeyeceğim

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, yönetimin ibra edilmesinin ardından çok çarpıcı bir açıklama yaptı.

Ntvspor 30.01.2010 - 14:50

Demirören: Küfür gidecek ben gitmeyeceğim

Beşiktaş Yönetim Kurulu, Mali ve İdari bakımdan ibra edildi. Başkan adayı Murat Aksu'nun yönetimi ibra etmeyeceğini açıklamasından kısa süre sonra geçilen oylamada, ibra edenler ile etmeyenler arasındaki farkın az olduğu dikkat çekti.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı'nda yönetimin ibra edilmesinin ardından söz aldı. Kürsüye gelen Demirören, "Bu kulüpten küfür gitmeden ben gitmeyeceğim. Küfür gidecek ben değil" dedi.

'BEŞİKTAŞLILIK DURUŞU ÇOK FARKLI'
Demirören, Beşiktaşlılık ve duruşunun çok farklı olduğunu ifade ederek, ''Ben küfre karşıyım, tribüne değil. Başkanına küfür eden tribünler temizlenecek. Sayın Hasan Arat, siz de küfürle gittiniz, Serdar Bilgili de küfürle gitti ama ben küfürle gitmeyeceğim. Küfür edenler tribünden gidecek'' diye konuştu.

Bugünkü genel kurulun hayırlı olmasını temenni eden başkan Demirören, ''Sayın Murat Aksu, size de başarılar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun'' diyerek sözlerini tamamladı.

Bu arada, Beşiktaş Kulübü yönetimini idari ve mali açıdan ibra etmeyen üyeler, bu yöndeki dilekçelerini Divan Kurulu Başkanlığı'na verdiler.

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ, İDARİ VE MALİ BAKIMDAN İBRA EDİLDİ
Beşiktaş Kulübü'nün Yıllık Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı'nda kulüp yönetim kurulu, mali ve idari bakımlardan ayrı ayrı oy çokluğu ile ibra edildi.

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen toplantıda 2009 dönemi yönetim kurulunun, idari ve mali bakımdan aklanması oya sunuldu. Yönetim kurulu, idari ve mali açıdan ayrı ayrı oy çokluğuyla ibra edildi.

Başkan adayı Murat Aksu, yönetim kurulu listesindeki adaylar ve destekçileri, Demirören yönetimini idari ve mali açıdan ibra etmediler ve aleyhte oy kullandılar.

Ayrıca, Denetleme Kurulu da 2009 yılı için ibra edildi.

Bu arada, derneğin 2010 yılı bütçesinin 36 milyon 500 bin lira olduğu açıklanırken, bu bütçe de üyeler tarafından oy çokluğu ile kabul edildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...