Denizli: Daha farklı olabilirdi

Mustafa Denizli, Antalyaspor karşısında çok iyi mücadele ettiklerini belirterek, "Daha farklı kazanabilirdik" dedi.

Ntvspor 29.01.2010 - 22:45

Denizli: Daha farklı olabilirdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, takımının savaşçı kimliğini sahaya yansıttığını söyledi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Denizli, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında Beşiktaş olarak ikinci yarının ilk karşılaşmasını oynadıklarını kaydetti.

Antalya gibi morali yüksek bir takıma karşı oynamanın kolay olmadığını ifade eden Denizli, ''Beni en fazla memnun eden şey takımımın savaşçı kimliğini sahaya yansıtmasıydı. Maçtan daha farklı bir skorla ayrılabilecek olan takım bizdik. Eksiklerimiz de vardı ancak artılarımız daha fazlaydı'' dedi.

Gazetecilerin yabancı oyuncu transferi ve Delgado'nun durumunu sormaları üzerine Denizli, kendisinin kararını verdiğini ve yönetime bildirdiğini, son kararı yönetim kurulunun vereceğini dile getirdi.

Beşiktaş'taki başkanlık yarışına da değinen Denizli, iki adayın da Beşiktaş için değerli kişiler olduğunu belirterek, kararı üyelerin vereceğini söyledi.

Nihat'ın düşündüğü çizgiye er ya da geç geleceğini anlatan Denizli, Ernst'in de ''dönüş sinyali'' verdiğini kaydetti.

Basın toplantısına katılan Bobo da gole kadar pozisyon bulmakta zorlandıklarını, golden sonra buldukları pozisyonları da değerlendiremediklerini kaydederek, ''Önemli olan bugün 3 puan almaktı, onu da aldık'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...