Türkiye Süper Lig Şampiyonu olan Beşiktaş'ın, teknik direktörü Mustafa Denizli, tatilini geçirmekte olduğu memleketi İzmir'in Çeşme ilçesinde Beşiktaşlı taraftarlarca sevgiyle karşılandı.

Çeşmeli bir grup Beşiktaşlı taraftar, akşam saatlerinde, tatilini geçirmek üzere Çeşme'ye gelen Mustafa Denizli'yi kutlamak üzere meydanda toplandı. Üzerlerinde ''Şampiyonluk Bizim, Kupa Bizim'' yazılı tişörtler giyen taraftarlar, seslendirdikleri tezahüratlarla takımlarının şampiyonluğunu kutladı. Denizli'nin ağabeyi İsmail Denizli'nin resminin de bulunduğu bir pankart hazırlayan Beşiktaşlılar, daha sonra Mustafa Denizli'nin sahilde arkadaşlarıyla birlikte olduğu restorana doğru tezahürat yaparak yürüyüşe geçti. Restoran önünde taraftarlar, tezahüratlarla Mustafa Denizli'ye gelecek yılda takımının başında olup olmayacağını sordu.

Burada bir süre tezahürat ve sevgi gösterilerini sürdüren taraftarlara, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli de, onların yanına gelerek karşılık verdi.

Çeşmeli taraftarlarla kucaklaşan Denizli, onlarla fotoğraf çektirerek kendilerine teşekkür etti. Denizli, bu sırada kendisine ''Seneye de beraberiz değil mi hocam?'' diye soran bir taraftara, ''Beraberiz, beraberiz'' diye karşılık verdi.

Taraftarların, kutlama sırasında ağabeyi İsmail Denizli anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunmaları üzerine duygulanan Denizli, yaptığı açıklamada, kendisine bu kutlamayı hazırlayanların sadece birer Beşiktaş taraftarı olmayıp, öncelikle ''Çeşme'nin Beşiktaşlı doğanları'' olarak nitelendirdi. Kutlamayı yapanların arkadaşlarının, ağabeylerinin çocukları, torunları olduğunu ifade eden Denizli, ''Bunların hepsi benim mahallemde büyüyen gençler. Benim mahallemin gençleriyle beraber olmak belki kutlamaların en önemli en duygulu tarafı. Zaten hazırladıkları pankart da onların İsmail ağabeylerine, bana sevgilerini ortaya koyuyor. Sağ olsunlar. Onlarla hep iftihar ettik. Ben, Çeşmeli olarak hep gurur duydum, iftihar ettim. Çeşme'den ayrıldığım günden beri onlar için hep bir şeyler yapmaya çalıştım ve tahmin ediyorum bir şeyler yaptım. Bunların hepsini onlara armağan ediyorum'' dedi.

Taraftarlar, bir süre daha restoran önünde kutlamalarına devam ettikten sonra dağıldı.