Denizli'den imzaya davet

Beşiktaş'ta teknik direktör Mustafa Denizli sözleşme krizine el koydu. Sezon sonunda mukalavesi bitecek olan İbrahim Toraman ve Serdar Özkan ile görüşme yapan deneyimli teknik adam, öğrencilerinden imza atmalarını istedi.

Haberler - Ntvspor 08.03.2010 - 12:33

Denizli'den imzaya davet

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, yönetimden sezon sonunda sözleşmesi bitecek futbolcularla görüşme yapılarak bir an önce bu sorunun çözülmesini istedi.

İbrahim Toraman ve Serdar Özkan'ın alacak ücretleri nedeniyle henüz karar vermemeleri tecrübeli adamı harekete geçirdi. Denizli, İbrahim Toraman ve Serdar Özkan ile yaptığı toplantıda, ''şampiyonluk yarışında önemli haftalara girdiğimiz bu dönemde sizlerden sahada her şeyi vermenizi istiyorum. Sözleşme problemini çözdüğünüz takdirde performansınız artacak. Şu anda ben Beşiktaş forması giyseydim hiç düşünmeden sözleşme imzalardım'' diyerek futbolcularının sözleşme yenilemelerini istedi.

Öte yandan, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçının hazırlıklarına devam siyah-beyazlılar'da teknik direktör Mustafa Denizli, Fabian Ernst'in sakatlığının geçmemesi üzerine orta sahada arayışlara başladı.

Ernst'in yerine Necip ve İbrahim Toraman ikilsinden birine görev vermeyi düşünen deneyimli çalıştırıcının tercihini Kayserispor maçında Ernst ve Fink ile birlikte orta alanda görev yapan İbrahim Toraman'dan yana kullanması bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...