Deportivo Batuhan'dan vazgeçti

Beşiktaş ile olan sözleşmesini feshedip bu sabah Deportivo La Coruna takımıyla sözleşme imzalamak için İspanya'ya giden Batuhan Karadeniz'in transferi suya düştü.

31.01.2013 - 09:16

Deportivo Batuhan'dan vazgeçti

Beşiktaş’ın ve taraftarın büyük umutlar beslediği Batuhan Karadeniz’in ikinci Beşiktaş macerası da son buldu.

Birkaç gün önce Samet Aybaba’nın takımdan ayrılacağını açıkladığı Batuhan, La Liga ekibi Deportivo La Coruna’ya imza atmak için bu sabah saatlerinde İspanya’ya gitti.

Ancak Batuhan Karadeniz'e, UEFA'nın kuralı nedeniyle ciddi bir engel çıktı.

Deportivo, bir sezonda 3 ayrı takımda forma giyemeyeceği için Batuhan Karadeniz transferinden vazgeçti.

NTV Spor muhabiri Hakan Gündoğar’ın havalimanında mikrofon uzattığı Batuhan şöyle konuşmuştu:

"Antalya kampında kulüp menajeri Levent Bey'le konuştum. Aylık peşin olarak aldığım bir para olduğunu ve buna rağmen oynamadığımı, Beşiktaş’ın da ‘feda’ sezonu nedeniyle zor günler yaşadığını söyledim. ‘Bu parayı hak ettiğimi düşünmüyorum, ayrılabilirim’ dedim. İstanbul dönüşü görüşmeler olmuş, sözleşmemi karşılıklı feshettik. Keşke beklentilere cevap verip gidebilseydim...

Beşiktaş büyük bir camia ve sorun bizden kaynaklanıyordur. Bir türlü olmuyor ve bunun nedenini bilmiyorum. Bir dahaki sefere inşallah... Ben Beşiktaşlıyım ve buralara gelmem Beşiktaş sayesinde olmuştur. Kimse buruk şekilde gitmek istemez ama biz profesyoneliz.

‘Beşiktaş bu sezon küme düşer, alt sıralara oynar’ dediler ama asla böyle bir şey olmaz. Beşiktaş’ın formasını koysanız şampiyonluğa oynar. Ben ligi iyi yerlerde bitireceğine inanıyorum. Gönül ister ki şampiyon olsun, ben de bayrağımı alır çıkarım... Taraftarın da bu yolda takımı yalnız bırakmaması gerekiyor, her maç İnönü’yü doldurmalılar..." BATUHAN RÖPORTAJINI İZLEYİN

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...