Fenerbahçe'de Beşiktaş derbisi öncesi sürpriz!

Fenerbahçe'de kritik Beşiktaş derbisi öncesi savunmanın iki önemli isminden iyi haber geldi. Sarı lacivertlilerde Egemen sürpriz bir şekilde takımla antrenmana çıktı.

Haberler - Ntvspor 19.03.2015 - 20:03

Fenerbahçe'de Beşiktaş derbisi öncesi sürpriz!

Şampiyonluk yolunda lider Beşiktaş ile çok kritik bir derbi oynamaya hazırlanan Fenerbahçe'ye sakatlardan iyi haber!

Sarı lacivertlilerde savunmanın iki önemli ismi Gökhan Gönül ve Egemen Korkmaz'ın derbide forma giymesi için ümitler arttı.
 
Takımla çalışmalara en erken cuma günü katılması beklenen Egemen Korkmaz, sürpriz bir şekilde bu akşam yapılan idmana takım arkadaşlarıyla birlikte katıldı.

Fenerbahçe Kulüp Doktoru Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu, FBTV'ye yaptığı açıklamada Egemen'in ktendini iyi hissettiğini ve bu nedenle takımla çalışmalara başladığını kaydetti. Ancak Kunduracıoğlu, tecrübeli savunmacının derbide oynayıp oynamayacağı hakkında açıklama yapmaktan kaçındı.

Fenerbahçe kulüp doktoru, savunmanın bir diğer önemli ismi Gökhan Gönül'ün ise derbide oynayabileceğni açıkladı. Kunduracıoğlu, "Gökhan Gönül düz koşu yapıyor, dizinin arka tarafında ufak ağrılar var ama kendini daha iyi hissediyor. Tahmin ederim ki ufak ağrıları olsa da derbide oynar" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...