Diego'dan TFF'ye şikayet açıklaması

Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Diego Ribas, Fenerbahçe'yi TFF'ye şikayet etmesiyle ilgili konuştu. Brezilyalı oyuncu olayın iki taraf arasındaki bir yanlış anlaşılma olduğunu savundu.

Haberler - Ntvspor 25.04.2015 - 18:49

Diego'dan TFF'ye şikayet açıklaması

Fenerbahçe'yi TFF'ye şikayet etme konusuyla ilgili açıklamalar yapan Diego, "İki taraf arasında bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum. Başkanımızla güzel bir toplantı yaptık her şey çözülmüş durumda, takıma yardımcı olma fırsatı bulduğum için mutluyum" dedi.

Yüzde 100 motive ve hazır durumda olduğunu vurgulayan Brezilyalı oyuncu, "Fenerbahçe gibi bir takımın bir parçasıyım. Fenerbahçe'nin oyuncusu olmak başlı başına motivasyon kaynağı. Kendimi iyi hissediyorum. Sevdiğim işi yapıyorum, kendimi tam anlamıyla iyi hissediyorum" diye konuştu.

Kalan maçlar ve şampiyonluk şansıyla ilgili de düşünceleri sorulan Ribas, "Şampiyon olmak için böyle maçları kazanmalıyız. Maç maç düşünüp maç maç gitmeliyiz. 7 tane final maçı bizi bekliyor bu akşam da final maçlarından bir tanesini oynayacağız" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...