Scholes'tan Manchester United yorumu

Manchester United efsanelerinden Paul Scholes, menajer Jose Mourinho'ya süre verilmesi gerektiğini savundu. Scholes'a göre Portekizli menajerin istediği takımı kurabilmesi için en az 2 yıla daha ihtiyacı var.

Haberler - Ntvspor 04.11.2016 - 12:38

Scholes'tan Manchester United yorumu

Manchester United'ın kötü gidişi Fenerbahçe karşısında da sürdü. Sarı-lacivertlilerin 2-1 kazandığı maçın ardından United'ın sembol isimlerinden Paul Scholes takımın son durumunu değerlendirdi. United'ın içinde bulunduğu durumun Mourinho'nun suçu olmadığını savunan Scholes, Portekizli menajeri süre tanınması gerektiği görüşünde.

Efsanevi menajer Alex Ferguson’ın emekliye ayrıldığı günden sonra 3 acılı yıl geçirdiklerini vurgulayan Scholes; "Sanırım gelecek 2 yıl da böyle geçecek. Çünkü Mourinho'nun istediği takımı oluşturması için 3 ya da 4 transfer dönemine daha ihtiyacı var. Bu takımın 2 yıl sonra tanınmayacak kadar iyi olacağını düşünüyorum. O zamana kadar alınacak her türlü başarıyı ikramiye olarak değerlendirmek daha doğru olur" dedi.

Premier Lig'de United'dan daha iyi en az 4 takımın olduğunu dile getiren Scholes, kötü gidişin devamının sürpriz olmayacağını belirtti. United'ın savunmasındaki sorunlar nedeniyle her maçta en az 3 gol atması gerektiğini söyleyen Scholes, takımın şu anda bunu yapabilecek durumda olmadığının altını çizdi.

Sayfa Yükleniyor...