Emreciksin: Kayserispor'a alıştım

Kayserispor'un Fenerbahçe'den transferi Gökhan Emreciksin, Kayserispor'da çok mutlu olduğunu söyledi.

25.07.2009 - 13:49

İSTANBUL - Yeni sezon hazırlıklarını Hollanda'da sürdüren Kayserispor'da yeni transfer Gökhan Emreciksin, kamp çalışmalarının çok iyi geçtiğini ve takım arkadaşlarıyla kısa sürede uyum sağladığını söyledi.

Kayserispor'a isteyerek geldiğini ve takımda mutlu olduğunu ifade eden Emreciksin, ''Geçen yıldan takımda olan oyuncular ve bu yıl takıma katılan bizler çok fazla uyum sorunu yaşamadık. Takımda iyi bir kaynaşma var, burada aile gibi olduk. 10 gündür burada çok iyi hazırlanıyoruz. Hazırlık maçları yapıyoruz. Sezona az bir zaman kaldı. Hazırlık maçlarını en iyi şekilde değerlendirip kazanmayı öğrenmek istiyoruz. Şu anda herşey çok iyi gidiyor. İnşallah lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Kayserispor'a geldiğim için çok mutluyum. Buraya gelmeyi ben istedim. Kayserispor beni çok istiyordu. Beni isteyen başka kulüpler de vardı ama ben başka kulüple görüşmedim. Daha önce de gelmek istiyordum ama kısmet olmamıştı. Bu sezon Kayserispor forması giymek nasip oldu. Doğru tercih yaptığımdan eminim'' dedi.

Kayserispor'da kalıcı olmayı amaçladığını vurgulayan Emreciksin, sarı-kırmızılı ekipte herkesin sevdiği ve saygı duyduğu bir futbolcu olmak istediğini kaydetti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...