Es-es Aslan'ı gözüne kestirdi!

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Pazartesi günü oynayacakları Galatasaray maçına galibiyet hedefiyle çıkacaklarını söyledi.

03.03.2010 - 10:23

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Galatasaray maçına mutlak galibiyet parolasıyla çıkacaklarını söyledi.

Ünal, gazetecilere yaptığı açıklamada, Turkcell Süper Lig'in 24. haftasında Galatasaray'ı ağırlayacaklarını belirterek, Galatasaray'ın Türkiye'nin şampiyonluk yolundaki en büyük adaylarından biri olduğunu kaydetti.

Eskişehirspor için ligde kolay maçın olmadığını ifade eden Ünal, ''Galatasaray'ı Eşkişehir'de misafir edeceğiz. Geriye baktığınızda kolay maç yok. Galatasaray'ın Süper Lig'de bize karşı bir galibiyeti yok. Süper Lig'de 3 maç oynadık, 2'sini Eskişehirspor kazandı, bir maçta ise berabere kaldık. Ligi ilk 6'da bitirme hedefimiz var. Bu maça mutlak galibiyet parolasıyla çıkacağız. 3 puan alıp büyük taraftarımızı sevindireceğiz. Galatasaray maçının futbol adına keyif veren bir karşılaşma olacağını düşünüyorum. Eskişehirspor, ara transfer döneminde yapmış olduğu transferlerle güçlendi. Forma yarışının hızlandığı bir dönemdeyiz. Bu anlamda özel oyuncularımız var'' diye konuştu.

Ünal, Galatasaray maçı bilet fiyatlarının açık tribün 35, kapalı tribünün ise 70 lira olarak belirlendiğini anlatarak, Eskişehirspor taraftarını takımlarına sahip çıkmaya davet etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...