Feyenoord van Persie’nin peşinde

Fenerbahçe'nin yıldızı Robin van Persie, milli takım arasını moralli geçiriyor. Özel çalışmalar yapan van Persie için yeni bir transfer iddiası da ortaya atıldı. İddiaya göre van Persie ile eski kulübü Feyenoord ilgileniyor.

Ntvspor 17.11.2015 - 16:58

van-persie-171115.jpg

Fenerbahçe'nin sezon başında Manchester United'dan transfer ettiği Robin van Persie milli maçlar için verilen arada kendine yatırım yaptı.

Morali yüksek olan Hollandalı yıldız bu arada İstanbul'da bireysel özel kuvvet antrenmanları yapıyor. Verilen aradan sonra sahalara daha kuvvetli dönmek isteyen golcü oyuncu geçtiğimiz hafta hocasından 1 gün fazla izin alarak ülkesine gitmişti. Bu izinden daha dinlenmiş ve moralli dönen Van Persie, Mersin İdman Yurdu maçında Vitor Pereira'nın en önemli kozu olacak.

Bu arada daha önce adı Barcelona ile transfer dedikodularına karışan Van Persie için yeni bir iddia da Talksport radyosundan geldi. Habere göre, Robin van Persie'nin eski kulübü Feyenoord'un ilgisi golcü oyuncuyu memnun ediyor.

Daha önce 2001-2004 yılları arasında Feyenoord forması giyen ve her fırsatta Feyenoord'lu olmaktan gurur duyduğunu belirten yıldız oyuncunun bu ilgiye nasıl karşılık vereceği ise merak konusu.

Bu arada Fenerbahçe Kulübü de Van Persie ile ilgili çıkan transfer haberlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi ve Hollandalı yıldızın takımdan ayrılmayacağını duyurdu.

Sayfa Yükleniyor...