Fabiano M.United yolunda

La Liga ekiplerinden Sevilla'nın golcüsü Luis Fabiano, yeni sezonda Manchester United forması giymek istediğini söyledi. United menajeri Ferguson'un da transfere sıcak baktığı belirtiliyor.

23.04.2010 - 13:12

Fabiano M.United yolunda

Sevilla'daki misyonunu tamamladığını düşünen Fabiano, ilk kez takımdan ayrılmak istediğini dile getirdi. 29 yaşındaki futbolcunun ilk tercihi ise Manchester United.

İngiltere'de yayımlanan Daily Express gazetesine konuşan Fabiano, “Bana en fazla hayran olduğum takımın hangisi olduğunu soracak olursanız, yanıtım Manchester United olur. Alex Ferguson ile çalışma şansı yakalarsınız, birkaç önemli kupa kazanacaksınız demektir" ifadelerini kullandı.

Luis Fabiano'nun gelecek sezonun sonuna kadar Sevilla ile sözleşmesi bulunuyor. Ancak İspanyol ekibi, kontratı bittiğinde bedelsiz olarak kaybedeceği Fabiano'yu, yüklü bir meblağ karşılığında elinden çıkarmaya sıcak bakıyor.

Sevilla ile 2 UEFA Kupası bir de İspanya Kral Kupası zaferi yaşayan Fabiano'ya 20 milyon euro değer biçiliyor. Sevilla, sezon başında Milan'ın ısrarlı girişimlerine karşın Fabiano'yu elinden çıkarmamıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...