Fatih Terim de Fevzi için devrede

Nafaka borcu nedeniyle cezaevine gönderilen eski Beşiktaş kalecisi Fevzi Tuncay serbest bırakıldı. Futbol dünyasının önde gelen isimleri, Fevzi’nin cezaevinden çıkması için gereken kefaleti topladı. Fevzi Tuncay için Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim de devrede.

15.11.2013 - 11:21

Fatih Terim de Fevzi için devrede

Eski eşine nafaka borcunu ödemediği için cezaevine giren eski kaleci Fevzi Tuncay için, futbol dünyasının önemli isimleri devreye girdi.

Boşandığı eşi Eylem Çukuryurt'a 150 bin liralık nafakasının büyük kısmını ödeyemediği gerekçesiyle 3 ay hapis cezası alan ve cezaevine gönderilen Fevzi Tuncay için kampanya başlatıldı.

Rıdvan Dilmen, Metin Tekin, Mustafa Denizli, Rıza Çalımbay, Ertuğrul Sağlam, Tayfur Havutçu, Samet Aybaba, Emre Belözoğlu, Rüştü Reçber, Tümer Metin ve Acun Ilıcalı ile Ayhan Akbin'in başkanlığını yaptığı Profesyonel Futbolcular Derneği, Fevzi Tuncay'ın serbest kalması için gereken kefalet ücretini topladı.

Kampanyayı duyan pek çok isim yardımcı olmak istedi. Fevzi Tuncay'ın serbest kalması için gereken ücret toplandığı için bu isimlere teşekkür edildi.

MİLLİ TAKIM KAPISI AÇILIYOR
Fevzi Tuncay için A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim de devrede. Terim, milli maçlar sonrası Fevzi ile bir araya gelmek ve milli takımlar bünyesinde kendisine görev vermek istiyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...