Fenerbahçe'de Shevchenko iddiası

Yabancı transferinde henüz beklenen adımları atamayan Fenerbahçe'de gündeme dünyaca ünlü bir golcünün ismi girdi. Geçen sezonu Milan'da tamamlayan Ukraynalı Andriy Schevchenko'nun menajerleri sarı-lacivertli kulüple temasa geçti.

Haberler - Ntvspor 08.07.2009 - 12:21

Fenerbahçe'de Shevchenko iddiası

Fenerbahçe'de dış transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Özellikle Danimarkalı Poulsen'in transferinde yoğun ısrarına karşın aşama kaydedemeyen sarı-lacivertlilerin gündemine bu kez dünyaca ünlü bir golcü girdi.


Geçen sezon Milan forması giyen ve Chelsea ile bir yıllık daha sözleşmesi bulunan Andriy Shevchenko'nun menajerleri Ukraynalı futbolcuyu Fenerbahçe'ye önerdi.

Chelsea'nin 33 yaşındaki futbolcuyu satmaya sıcak baktığı belirtiliyor. Shevchenko'nun Londra kulübünden yıllık aldığı 7 milyon Euro ise bu transferin önündeki en önemli engel olarak görünüyor.

Bu arada geçtiğimiz günlerde Shevchenko ile birlikte Kazakistan'daki stat açılışına katılan Hakan Şükür, Ukraynalı futbolcunun kendisinden Türkiye hakkında bilgi aldığını söyledi.

NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programına telefonla bağlanan milli futbolcu, Shevchenko'nun Türkiye'deki ortam ve özellikle Fenerbahçe'nin durumu ile ilgili bilgi aldığını, golcü futbolcunun menajerinin de Türkiye'deki kulüp bütçeleri hakkında soru sorduğunu söyledi.

Sayfa Yükleniyor...