'Fenerbahçe'den 20 milyon euro' iddiası!

Fenerbahçe için yeni bir transfer iddiası Brezilya'dan geldi. Sarı-lacivertlilerin, Santos'un genç forveti Gabriel Barbosa için teklif yaptığı ileri sürüldü. Fenerbahçe'den yapılan açıklamada ise iddianın doğru olmağı ifade edildi.

Haberler - Ntvspor 30.08.2015 - 01:10

'Fenerbahçe'den 20 milyon euro' iddiası!

Fenerbahçe’nin, Santos’un Brezilyalı forveti Gabriel Barbosa için 20 milyon euroluk teklif yaptığı iddia edildi.

İddianın kaynağı, Barbosa'nın menajeri Wagner Ribeiro. Twitter üzerinden, Fenerbahçe'nin Barbosa için 20 milyon euroluk bir teklif yaptığını yazan Ribeiro, "Santos bu teklife nasıl dayanacak?" ifadesini kullandı.

ESPN internet sitesine de konuşan menajer Ribeiro, Santos'un Fenerbahçe'nin teklifine kayıtsız kalamayacağını söyledi. Öte yandan 19 yaşındaki Barbosa'nın, öncelikli satış hakkı, Neymar transferi sırasında yapılan bir anlaşmayla Barcelona'ya ait.

FENERBAHÇE YALANLADI

Fenerbahçe Kulübü, Brezilyalı futbolcu Gabriel Barbosa Almeida'nın transferi için kulübü Santos'a 20 milyon euroluk teklif yaptığı yönünde basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını duyurdu.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Brezilya'da yayın yapan spor siteleri ve sosyal medya aracılığı ile yapılan paylaşımlarda, Santos Kulübü'nde forma giyen Gabriel Barbosa Almeida adlı futbolcu için kulübümüzün 20 milyon euroluk teklif yaptığı yönünde çıkan haberler gerçek değildir" denildi.

Sayfa Yükleniyor...