Fenerbahçe'den taraftara uyarı

Fenerbahçe, Trabzonspor maçı öncesi taraftara çağrıda bulunarak tüm tahriklerden uzak durmaları konusunda uyardı.

Ntvspor 07.02.2015 - 13:39

Fenerbahçe'den taraftara uyarı

"Taraftarlarımıza önemle duyurulur" başlığıyla yapılan uyarıda "Bugün sahamızda karşılaşacağımız Trabzonspor maçında, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı tribünlerinde yer alacak olan taraftarlarımız şüphesiz ki takımımızın en önemli itici gücü olacaklardır" denildi.
 
Kritik maç öncesi ortamın gerildiğinin vurgulandığı bildiride, "Kamuoyunun malumu sebeplerden ötürü gerilen futbol ortamında, Büyük Fenerbahçe taraftarının görevi, tahriklere kapılmadan, bizleri içine çekmek istedikleri ortamdan özenle kaçınarak sadece ve sadece maça çok iyi bir şekilde hazırlanmış olan takımımıza destek vermek olacaktır" ifadeleri kullanıldı. 
 
Açıklamanın son bölümünde taraftara uyarılarda bulunulup tüm tahriklerden uzak durulması çağrısı yapılırken şu ifadeler kullanıldı: "20. şampiyonluk yolunda emin adımlarla yoluna devam eden takımımız, sahamızda Trabzonspor karşılaşması dışında bir çok önemli müsabakada daha mücadele edecektir. Bu bağlamda, kendi evimizde oluşabilecek herhangi bir provokasyon durumunda, tüm taraftarlarımızdan beklentimiz futbol müsabakalarında cezai yaptırıma sebebiyet verebilecek her türlü söylem ve fiilden kaçınarak yalnızca takımımıza destek vermeleri ve saha içine konsantre olmalarıdır.
 
“Hep Destek, Tam Destek” sloganımıza yürüdüğümüz şampiyonluk yolunda yaşanacak olan galibiyetlerin önemli bir parçası olan Büyük Fenerbahçe taraftarını tüm tahriklerden uzak durmaya davet ediyoruz."

Sayfa Yükleniyor...